Hollywood’un ünlü menajerinin oğlu, cinayet şüphesiyle tutuklandı

George Clooney ve Whoopi Goldberg gibi ünlü isimlerin menajerliğini yapan Sam Haskell’in oğlu olan Samuel Haskell IV, Los Angeles’taki evinin yakınındaki çöplükte bir kadın cesedinin bulunmasının ardından cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

TMZ tarafından elde edilen güvenlik kamerası kayıtlarında, Samuel Haskell’in salı günü öğleden sonra arabasını Encino’daki bir çöp konteynerinin yanına park ettiğini, ardından arkasını açıp büyük bir çöp torbası gibi görünen şeyi çıkardığı görülüyor. Kayıtlarda 35 yaşındaki Haskell’in, çantayı çöp kutusuna atmadan önce yukarı ve omzuna kaldırmaya çalıştığı yer alıyor.

NY Post’un haberine göre, çarşamba günü geri dönüştürülebilir atık toplayan evsiz bir kişi, görüntülerin kaydedildiği yerde bir kadın gövdesi buldu. Müfettişler, gövdede dövme benzeri belirgin bir işaret bulunmadığını ancak bunun muhtemelen Haskell’in kayıp karısı Mei’ye ait olduğuna inandıklarını söyledi. Mei Haskell ve ebeveynlerinin (anne Yanxiang Wang ve baba Gaoshen Li) görüntülerden önce kayıp olduğu bildirilmişti.

Haskell, müfettişlerin evinde cinayet mahallini düşündüren önemli miktarda kan ve diğer delilleri bulmasının ardından tutuklandı.

Haskell’in parçalanmış cesedin bulunmasından yalnızca bir gün önce, salı günü Tarzana’daki evinin garajından üç büyük çöp torbasını kaldırmaları için işçilere 500 dolar verdiği iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x